W 2008 roku w obliczu ofensywy sił ludowej demokracji wydaliśmy w przyspieszonym trybie grę karcianą Żołnierze Wyklęci - pierwszą grę poruszającą tematykę antykomunistycznego podziemia zbrojnego w latach 1944-1956. Gra nie ustrzegła się błędów (zwłaszcza w mechanice), ale z czasem udało się je zniwelować. W listopadzie roku 2009 wdrożyliśmy w życie kolejny pomysł i przeprowadziliśmy w Tarnowie pierwszą fabularną grę miejską Tarnów'46, której osią był zamach na kapitana Lwa Sobolewa - doradcę NKWD przy PUBP w Tarnowie.Obie gry choć różne w formie miały ten sam cel: edukację młodego pokolenia, pobudzenie wyobraźni historycznej, zainteresowanie tematem w sposób nietypowy, intrygujący... Szybko też pojawiła się potrzeba stworzenia serwisu, który mógłby przynajmniej w jakimś stopniu zaspokoić ciekawość graczy-reakcjonistów; który zebrałby w jednym miejscu wszystkie potrzebne informacje - nie tylko te dotyczące spraw merytorycznych, ale również wyjaśniające sprawy związane z mechaniką.

W lesie warunki pracy są niesprzyjające. Komputery mokną, Internet zamarza. Budowa trwała długo, ale udało się. Serwis Żołnierzy Wyklętych powstał.

Nie stoją za nami fabrykanci, ani posiadacze ziemscy. Zrzuty z Anglii do nas nie docierają. Mimo to nie ustajemy w wysiłkach, aby upowszechniać prawdę o zapomnianym bohaterstwie. Pracujemy nad kolejnymi grami. Owoce naszej pracy będziemy publikować na niniejszej stronie.

Dyrektor Firmy
/-/ mjr Bóbr